Сергій Ковальов

Засновник ХБК та один із засновників ОБФ. Викладач з багаторічним досвідом (викладає з 2010 року), що виростив не одне покоління танцюристів в Києві, а також в Осло під час проживання в Норвегії. При цьому його заняття проходять максимально ефективно, бо він завжди може знайти персональний підхід до кожного учня. Має досвід як соціального, так і змагального бугі, в тому числі й змагань на міжнародних турнірах, а також різних стилів, у тому числі Шег та Лінді Хоп. Але найважливіше те, що він є хранителем автентичної культури музики і танців 40х-50х років - споконвічного стилю, в атмосферу якого ви обов'язково поринете на заняттях.


Машута Тітова

Машута почала займатися бугі-вугі в 2012 році завдяки тому, що школа танців на той час перебувала через дорогу від роботи. Саме в цю групу її активно агітувала піти знайома (в той час адміністратор тієї самої студії). З першого заняття Машу підкорила музика і життєрадісні викладачі. Так і затягнуло. Саме на бугі вона знайшла свою половинку.
Машута і раніше займалася різними стилями танців, але саме бугі (і в цілому свінгові танці) дозволили відчути свободу, радість в танці і, що дуже важливо, застосовувати свої навички відразу на безлічі вечірок і виступах музичних груп. Тут не потрібно постійно заучувати одну і ту ж чужу хореографію, шукати партнера для занять - можна танцювати під улюблену музику з будь-яким партнером.
Викладати Маша почала в 2014 році. Це стало стимулом ще більше рости над собою і вчити цьому інших. Їй подобається спостерігати за тим, як люди стають більш розкутими завдяки танцям, і чим більше вчаться, тим більше отримують задоволення від цього процесу. За роки викладання Машута, разом з чоловіком Сергієм, «виростили» десятки танцюристів.


Сергій Безуглий

Сергій почав займатися бугі-вугі у 2009 році. Погодився на прохання одногрупниці скласти їй компанію, бо дівчата приходять займатися парними танцями активніше ніж хлопці. Ця активнісь настільки сподобалась Сергію, що згодом він перепробував майже усі танцювальні школи та напрями свінгових танців наявні в Києві. Секрет такого захоплення криється в улюбленій музиці та привітному танцювальному коммюніті. Танці для Сергія - це те, що дозволяє розвиватися творчо, це заняття для душі.  
Викладати Сергій почав наприкінці 2014 року. Йому подобається відкривати чарівний світ свінгових танців новим людям, знайомити "новоприбулих" з музичними гуртами та драйвовими вечірками, ділитися улюбленою музикою в якості діджея на тих самих вечірках. Можливо саме тому Сергій став однією з ключових осіб, відповідальних за організацію танцювальних подій клубу. 


Ксюша Смірнова

Ксюша прийшла на бугі в 2011 році. І не змогла зупинитися. До цього перебрала кілька хобі. Танцювала східні танці, грала в бадмінтон, займалася верховою їздою. Але саме бугі затягнув у свої тенета на довгі роки.
Пізніше додався лінді-хоп, соло джаз, коліджиейт шег. Найбільше до смаку Ксюші прийшовся шег, адже це нестримні веселощі в чистому вигляді і суцільний позитив.
У танцях Ксюша знайшла кращих друзів, улюблену музику, можливість виступати на публіці і багато подорожувати. Регулярно відвідує різні фестивалі та танцювальні табори. Адже танцюючи свінг можна знайти однодумців в будь-якій країні і здорово провести час.
Викладати Ксюша почала у 2018 році. Їй подобається ділитися захопленням від танцю, розбирати як працюють принципи взаємодії в парі і спостерігати за ростом учнів. Адже це так чудово, коли знайдеш, за яку ниточку смикнути і у людини починає виходити те, що раніше не виходило.


Тарас Новохатько

Тарас почав займатися танцями в 2010 році. Завдяки частим на той час рок-н-рольним концертам від Ukrabilly.com, він побачив як стильні хлопці та дівчата "відриваються" на танцполі під живу музику.
Довго вирішував чи піти вчитися танцювати, в першу чергу через свій закритий та не зовсім соціальний характер (професія програміста все таки накладає свій відбиток).
Не маючи ніякої спеціальної підготовки, яка б сприяла швидкому зростанню в танцях, він досяг непоганих результатів завдяки своїй наполегливості.
Як і на самому початку своєї танцювальної кар'єри, основним у танці для нього є музика. Рок-н-рол, а згодом джамп-блюз і свінг, часті гості в його плейлистах вдома, на роботі, в транспорті.
Для Тараса Бугі-Вугі - це ніколи не старіючий драйв цієї музики, юнацька недбалість, і навіть часом хаос.
Другою танцювальною пристрастю став Коліджіейт Шег, який вони з дружиною Анею освоювали спочатку вдома в Києві, а пізніше - на міжнародних танцювальних заходах по всій Європі.
Тарас почав викладати свінгові танці в 2015 році, роблячи ставку на гармонію у взаємодії партнера і партнерки. За цей час Тарас встиг виростити безліч щасливих танцюристів бугі-вугі і коліджіейт шегу у Києві, брав участь як викладач в танцювальних заходах Харкова, Хмельницького, Одеси, і навіть Кракова (Польща).
Окрім викладання, Тарас бере активну участь в організації заходів від Hot Boogie Club, відомий також і як DJ на бужних вечірках.


Hot Boogie Club
Київ, Україна