Машута Тітова

Машута почала займатися бугі-вугі в 2012 році завдяки тому, що школа танців на той час перебувала через дорогу від роботи. Саме в цю групу її активно агітувала піти знайома (в той час адміністратор тієї самої студії). З першого заняття Машу підкорила музика і життєрадісні викладачі. Так і затягнуло. Саме на бугі вона знайшла свою половинку.
Машута і раніше займалася різними стилями танців, але саме бугі (і в цілому свінгові танці) дозволили відчути свободу, радість в танці і, що дуже важливо, застосовувати свої навички відразу на безлічі вечірок і виступах музичних груп. Тут не потрібно постійно заучувати одну і ту ж чужу хореографію, шукати партнера для занять - можна танцювати під улюблену музику з будь-яким партнером.
Викладати Маша почала в 2014 році. Це стало стимулом ще більше рости над собою і вчити цьому інших. Їй подобається спостерігати за тим, як люди стають більш розкутими завдяки танцям, і чим більше вчаться, тим більше отримують задоволення від цього процесу. За роки викладання Машута, разом з чоловіком Сергієм, «виростили» десятки танцюристів.


Аня Бєдіна

Аніне знайомство зі свінгом почалося з музики: часто відвідувала рок-н-рольні концерти та фестивалі (в тому числі і Украбіллі вибух), де спостерігала за танцюючими в натовпі. А з часом зрозуміла, що хоче не тільки спостерігати, а й танцювати разом з ними.
Займатися бугі-вугі почала навесні 2011 року, через рік додався лінді-хоп, а ще через якийсь час і коліджіейт шег.
Бугі-вугі для Ані - це в першу чергу драйв, вибухова енергія і неможливість встояти під запальні ритми рок-н-ролу і джамп-блюзу. Це нові знайомства з абсолютно різними людьми, яких об'єднує інтерес до свінгу; це подорожі та тусівки до ранку під запальну музику. А ще, саме завдяки бугі-вугі, Аня познайомилася зі своїм чоловіком Тарасом. :)
Удвох вони відвідали безліч міжнародних танцювальних івентів по всій Європі (і трошки за її межами), брали участь в різних змаганнях і танцювальних конкурсах, ставали призерами кубка України з бугі-вугі. Аня часто потрапляє в фінали різних джек-н-джиллів не тільки в Україні, а й за її межами, і не тільки з бугі-вугі (в її арсеналі, наприклад, є 3-е місце в Collegiate Shag Jack-n-Jill на міжнародному івенті в Кракові).
Викладати бугі-вугі Аня почала в 2015 році, а трохи пізніше і коліджіейт шег. Їй подобається ділитися своєю енергією і захопленням від свінгових танців, подобається спостерігати за тим, як люди надихаються цією енергією і намагаються знайти свій власний стиль, хоча, як і раніше, велику увагу Аня приділяє і танцювальній техніці, особливо при підготовці людей до змагань.
Як викладач Аня брала участь в танцювальних заходах Києва, Харкова, Хмельницького та Кракова. Зараз займається ще й тренерською діяльністю. А в 2018 році склала іспити на суддю з бугі-вугі в Федерації акробатичного рок-н-ролу України.
Зараз Аня активно займається розвитком Hot Boogie Club (і розвитком свінгового спільноти Києва та України, в цілому), бере участь в організації різних заходів (вечірок, змагань, майстер-класів). А також, спільно з іншими організаторами, вже кілька років влаштовує міжнародний танцювальний івент в Києві - October Boogie Fest.


Ксюша Смірнова

Ксюша прийшла на бугі в 2011 році. І не змогла зупинитися. До цього перебрала кілька хобі. Танцювала східні танці, грала в бадмінтон, займалася верховою їздою. Але саме бугі затягнув у свої тенета на довгі роки.
Пізніше додався лінді-хоп, соло джаз, коліджиейт шег. Найбільше до смаку Ксюші прийшовся шег, адже це нестримні веселощі в чистому вигляді і суцільний позитив.
У танцях Ксюша знайшла кращих друзів, улюблену музику, можливість виступати на публіці і багато подорожувати. Регулярно відвідує різні фестивалі та танцювальні табори. Адже танцюючи свінг можна знайти однодумців в будь-якій країні і здорово провести час.
Викладати Ксюша почала зовсім недавно (у 2018 році). Їй подобається ділитися захопленням від танцю, розбирати як працюють принципи взаємодії в парі і спостерігати за ростом учнів. Адже це так чудово, коли знайдеш, за яку ниточку смикнути і у людини починає виходити те, що раніше не виходило.


Тарас Новохатько

Тарас почав займатися танцями в 2010 році. Завдяки частим на той час рок-н-рольним концертам від Ukrabilly.com, він побачив як стильні хлопці та дівчата "відриваються" на танцполі під живу музику.
Довго вирішував чи піти вчитися танцювати, в першу чергу через свій закритий та не зовсім соціальний характер (професія програміста все таки накладає свій відбиток).
Не маючи ніякої спеціальної підготовки, яка б сприяла швидкому зростанню в танцях, він досяг непоганих результатів завдяки своїй наполегливості.
Як і на самому початку своєї танцювальної кар'єри, основним у танці для нього є музика. Рок-н-рол, а згодом джамп-блюз і свінг, часті гості в його плейлистах вдома, на роботі, в транспорті.
Для Тараса Бугі-Вугі - це ніколи не старіючий драйв цієї музики, юнацька недбалість, і навіть часом хаос.
Другою танцювальною пристрастю став Коліджіейт Шег, який вони з дружиною Анею освоювали спочатку вдома в Києві, а пізніше - на міжнародних танцювальних заходах по всій Європі.
З нею ж ставав призером кубка України з бугі-вугі, різних місцевих змагань і танцювальних конкурсів. На даний час, він бере участь у різноманітних змаганнях з новою партнеркою - Людою.
Тарас почав викладати свінгові танці в 2015 році, роблячи ставку на гармонію у взаємодії партнера і партнерки. За цей час Тарас встиг виростити безліч щасливих танцюристів бугі-вугі і коліджіейт шегу у Києві, брав участь як викладач в танцювальних заходах Харкова, Хмельницького, і навіть Кракова.
Окрім викладання, Тарас бере активну участь в організації заходів від Hot Boogie Club, особливо добре відомий як DJ на бужних вечірках.


Іра Калатало

Іра прийшла в танці в 2013 році. Прийшла буквально за покликом музики. Саме ритми рок-н-ролу із сусідньої танцювальної зали привели її на перше тренування і з тих пір стали невід'ємною частиною її життя.   
Перший і улюблений танець для неї - Бугі-Вугі. Але вона у захваті від усього сімейства свінгових танців. І з задоволенням танцює лінді-хоп, блюз, соло-джаз, бальбоа и коліджіейт шег. Ще одна її пристрасть - танцювальні підтримки и трюки, що значно додають адреналіну і драйву в шой-кейси, змагання чи виступи з партнером.   
У тренерському складі Hot Boogie Club Іра не так давно. Але її викладацький дебют стався в 2016 році. Вона проводила майстер-класи в Києві, Одесі і Львові.
Любителька і багаторазова фіналістка і призер різних змагань і конкурсів. Суддя Федерації акробатичного рок-н-ролу и буги-вугі України. Діджей та постановник шоу-номерів. 


Люда Бондарєва

Історія танцювального життя Люди почалася в 2014 році, коли в танці її привела несподівана, але безумовно щаслива випадковість. Її близька подруга дуже хотіла почати танцювати і вмовила Люду піти в нову групу з бугі-вугі. Чудові враження від першого заняття, нові знайомства і тепла атмосфера вплинули на її рішення залишитися.
Зараз Люда бере активну участь в житті клубу, допомагає в організації заходів. Безмежний позитив, енергійність, захопленість і неабияка працьовитість допомогли їй всього за 4 роки дорости до виступів на чемпіонатах по бугі-вугі в категорії Main-class, з її партнером Тарасом Новохатько, а також, зовсім недавно, влитися у викладацький склад клубу.
У самому танці Люда багато чого для себе знайшла: це і драйв, і веселощі, і чудовий настрій і люди, з якими все це можна розділити. А найголовніше - відмінний вихід для її хуліганської натури.


Леся Новохатько

Ще з дитинства Леся була небайдужа до танців, вже тоді вона активно займалася художньою гімнастикою. У 14 років їй відкрилися сучасні танці. До 18 вона отримала свою першу танцювальну роботу на великій сцені. Тут їй вдалося випробувати себе в різних ролях: починаючи від виступів у складі групи підтримки баскетбольного клубу "Київ", різних шоу балетів і закінчуючи виступами за кордоном.
Знайомство з бугі у Лесі почалося в далекому 2012 році, завдяки її братові - Тарасу Новохатько. Але на заняття вона прийшла вже в 2015, коли Тарас почав викладати. І тут вже закрутилося-закрутилося: заняття, змагання, фестивалі !! Блюз, лінді-хоп, шег =)
Леся активно бере участь в організації вечірок клубу, регулярно їздить на змагання і з недавніх пір стала одним з викладачів HBC.
Рішення про викладання далося легко, адже за плечима багаторічний досвід роботи в цій сфері. Крім того Леся вже викладала фітнес і стрейчинг, так що у неї точно буде чим вас здивувати. А самих активних і в шпагат посадить.


Hot Boogie Club
Київ, Україна