October Boogie Fest 2020 (9-11 Жовтня) 

6-й танцювальний бугі-вугі фестиваль у Києві, Україна.
Цікаві майстер-класи та бонуси, грандіозні вечірки, чарівні змагання та джек-н-джил, жива музика та багато танців.
І, звичайно ж, прекрасні та відкриті люди.

До зустрічі наступного року!


ВИКЛАДАЧІ

Сергій (Кува) Ковальов

Засновник ХБК та один із засновників ОБФ. Викладач з багаторічним досвідом, що виростив не одне покоління танцюристів в Києві, а також в Осло під час проживання в Норвегії. При цьому його заняття проходять максимально ефективно, бо він завжди може знайти персональний підхід до кожного учня. Має досвід як соціального, так і змагального бугі, в тому числі й змагань на міжнародних турнірах, а також різних стилів, у тому числі Шег та Лінді Хоп. Але найважливіше те, що він є хранителем автентичної культури музики і танців 40х-50х років - споконвічного стилю, в атмосферу якого ви обов'язково поринете на заняттях.

Женя Цвєткова

За своїми тендітними плечима Женя має значний досвід викладання свінгових танців, і не лише в Україні, а й у Європі і Тайвані! На своїх заняттях Женя в основному орієнтується на музикальність і на те, як розкрити потенціал кожного індивідуального танцівника. Адже "якщо ми будемо цікавими самим собі - нам буде що сказати одне одному в парному танці". Танець для неї - це вираження музики за допомогою рухів тіла. Останнім часом Женя особливо акцентує на імпровізації та креативності в танці - саме тому, що привело її у ці танці.

Макс Ванін та Оленка Руденко

Макс і Оленка - призери різноманітних змагань як в Україні, так і поза її межами (друге місце в strictly open та четверте в classic на Balkan Lindy Hop Championship!); постановники багатьох власних шоу-номерів (з якими виступали у різних країнах), а також - номерів для шоу "Епоха Джазу". Макс і Оленка поклоняються богу взаємодії: «Для нас лінді хоп - це перш за все конект і взаєморозуміння. Це дещо більше, ніж набір фігур з баунсом під джазову музику. Це радість від спільного розуміння музики і один одного». Макс вважає за головне в танці задоволення та взаємодію. Оленка як діджей найбільше цінує спільну музичність, як фоловер - увагу один до одного і фан.

Таня Коляда

Учасниця та один із хореографів шоу "Епоха Джазу", фіналістка та переможниця міжнародних змагань з соло джазу та лінді хопу. На своїх заняттях Таня зазвичай робить акцент на принципах та інструментах, які учні зможуть використовувати у своїй власній практиці: імпровізація це чи постановка номерів. Також багато уваги приділяє флоу, техніці виконання рухів та надихає на самостійну роботу над собою.

Макс Чераньов та Аня Кушнеревич

Максим та Аня - фіналісти та призери багатьох змагань на різних івентах в Україні та Європі. Також учасники офіційних чемпіонатів 2017-2018 в Україні, Чемпіони Чеської Республіки 2018-2019, друге місце на Чемпіонаті Австрії 2019 і кубку Австрії 2020, чвертьфіналісти Чемпіонату Світу 2019. Для них важливі відчуття всередині пари, діалог в танці, гра з музикою і взаємне використання інерції. На майстер-класах Максим і Аня орієнтуються на взаємозв‘язок партнерів, музикальність і творчу суть танцю, не упускаючи технічних деталей. Але, звичайно ж, фан лишається на першому місці.

Ксюша Смірнова

Ксюша - досвідчена танцівниця бугі-вугі, соло джазу, шегу та лінді-хопу, учасниця шоу балету "Епоха джазу" та різноманітних шоу-номерів, переможниця та фіналістка різних соціальніх змагань. Вона є великою фанаткою collegiate shag та однією з тих танцівників, що надихають та сприяють розвитку цього напрямку на теренах України. Щоб тримати руку на пульсі шегового танцювального життя, Ксюша намагається регулярно відвідувати закордонні івенти. Ксюша разом із Сергієм Ковальовим проведуть воркшоп із collegiate shag. Повірте, після цього ви вже точно не зможете всидіти на місці, коли гратиме швидка автентична джазова музика!


ЗАНЯТТЯ

Розклад

Сб, 10.10
13:00-14:00 Макс Ванін та Оленка Руденко
14:10-15:10 Сергій Ковальов (Кува)
15:20-16:20 Таня Коляда
Нд, 11.10
13:00-14:00 Женя Цвєткова
14:10-15:10 Макс Чераньов та Аня Кушнеревич
15:20-16:20 Кува та Ксюша Смірнова

 

Усі занняття (окрім безкоштовних тестерів на вечірках) пройдуть у D.Side Dance Studio, вул. Джона Маккейна, 5, (метро Либідська).


ВЕЧІРКИ

Welcome Party
П'ятниця, 9 жовтня, 20:00 - 03:00.

На першій вечірці фесту, 9 жовтня, розкачають та запалять незрівнянні WiseGuyz із Харкова! 🔥🔥🔥 WiseGuyz - культова рокабілі група України, що об'їздила з турами півсвіту, включаючи Австралію! Хлопці - учасники масштабних музичних фестивалів, вони знаються на тому, як додати драйву на будь-якій вечірці. ❤️

Місце: SIGNAL Event Hall, вул. Жилянська, 97 (метро Вокзальна)

Ціна: 450 UAH

Main Party
Субота, 10 жовтня, 20:00 - 05:00.

Good Company - постійні гості київських свінгових вечірок та блюзнайтів, це гурт, створений людьми, які насправді знають, що потрібно танцюристам 😉 Бенд виконує традиційний блюз та джаз, надихаючись творчістю дельта-блюзменів, соул виконавців, а також джазових музикантів ери біг бендів із відомими вокалістками, такими як Peggy Lee, Julia London, Billie Poole, Ella Fitzgerald. І увага! Спеціально для OBF Good Company підготували бугі-вугі програму! Ми уже передчуваємо вир емоцій та неповторну атмосферу 😍

Місце: Pavilion #18, проспект Академіка Глушкова, 1П18 (метро Виставковий Центр)

Ціна: 600 UAH

Farewell Party
Неділя, 11 жовтня,  20:00 - 00:00.

В неділю на вечірці вас теж чекає жива музика - гратимуть Root Fruit!!! Тож точно буде гаряче! Окрім цього, на одному з двох танцполів вечірки буде лунати швидка свінгова музика, спеціально для любителів шегу.

Місце: Loft31, вул. Нижньоюрківська, 31 (метро Контрактова Площа)

Ціна: 400 UAH


ВАРТІСТЬ

Full Pass - основний трек, що включає в себе 6 годин занять, 3 години бонусів та 3 вечірки.
Party Pass - трек, що включає в себе 3 години бонусів та 3 вечірки.

 

до

15 Вересня

на місці

Full Pass

1500 UAH

1750 UAH

Party Pass

1200 UAH

1450 UAH

Курс обміну 1 EUR = 33 UAH
Звертаємо вашу увагу, що у випадку відмови від участі у фестивалі сплачені кошти будуть повернені у розмірі:
До 15 вересня - 50%
Після 15 вересня - 0 %
Оплатити участь у фестивалі ви маєте змогу готівкою або переказом на карту ПриватБанку/МоноБанку (уся інформація в e-mail, що підтверджує реєстрацію).

ВАЖЛИВО:
Через ситуацію з Covid-19 у разі скасування Фесту ваші гроші будуть збережені в тому ж еквіваленті для наступного Фесту.


КОНТАКТИ

Сторінка івента у фейсбуці: OBF 2020 на FB
З будь-якими запитаннями ви можете звертатися до викладачів Hot Boogie Club, зателефонувати за номером: 063-457-13-00 (Машута Тітова) 067-708-28-57 (Анна Бедіна) або написати на e-mail: hotboogieclub@gmail.com

Щиро, ваша команда HBC :)


Hot Boogie Club
Київ, Україна